Produkcja multimedialna
animacje, klipy reklamowe, relacje z imprez, programy TV

animacje

To nasza specjalność! O tym, co, ile i dla kogo stworzyliśmy, można się przekonać odwiedzając, naszą dedykowaną animacjom, stronę animationb2b.com. Animacje nie mają przed nami żadnych tajemnic, więc jeśli chcesz mieć wypasioną animację, która idealnie odzwierciedli to, czym zajmujesz się Ty lub Twoja firma, to trafiłeś idealnie!

Reklamy


Outsourcing.pl
ZnanyLekarz.pl

Explainer videos

Jesteśmy jedną z największych w europie firm produkujących explainer videos. Te animowane klipy stają się bardzo popularne również w Polsce, a my naprawdę wiemy jak je tworzyć

Cartoon Red Bin
Personalized Oncology
Lake Washington School

Case Studies / Prezentacje multimedialne

Prezentacje tworzone przez naszą ekipę to, właściwie dobrane narzędzia multimedialne które, z powodzeniem zastępują tradycyjne prezentacje stworzone w programie Power Point. Dzięki zastosowaniu rozwiązań flashowych, prezentacje są w pełni interaktywne.
Przygotujemy dla Ciebie scenariusz prezentacji, dokonamy koniecznych nagrań, a następnie całość złożymy w niepowtarzalną prezentację!

Kac Vegas – Podsumowanie Kampanii
Elektrolux – zamień szafkę na zmywarkę

Infografiki

Chcesz w nieszablonowy sposób zaprezentować sukces swojej firmy? Pokazać jak szybko wzrosła sprzedaż Twoich produktów? A może masz coś ważnego do przedstawienia światu? Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z powyższych pytań brzmi TAK, to zapraszamy! Wykonamy dla Ciebie niepowtarzalną infografikę!

Powerade – prezentacja kampanii społecznościowej i jej wyników
StarCraft II Championship
Ströer w liczbach

 

Masz projekt?
Przygotujemy dla Ciebie indywidualną (darmową) wycenę.
Wypełnij formularz i powiedz nam czego potrzebujesz.
My zajmiemy się resztą.

Twoje imię

e-mail

telefon (opcjonalnie)

Napisz czego potrzebujesz